» מרכז מידע » לימוד אנגלית באינטרנט »
בחר אזור:
היום הלילה מחר
9°c 3°c 8°c
*הנתונים בחסות weather.yahoo.com
פרסומות

כל הדרכים ללמוד אנגלית באינטרנט!

אנגלית היא שפה דומיננטית מאוד בימינו, מקורה באנגליה והיא רשמית בארצות הברית, בריטניה, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד ועוד רבות אחרות. סך כל הדוברים אותה מוערך בכ-1.8 מיליארד אנשים! זו השפה עם אוצר המילים הגדול ביותר, כ-600 אלף מילים לפי הערכות, כאשר מחציתן מקורן בלטינית, וכרבע מהשפות הגרמאניות. בניגוד לשפות אחרות המשמשות כמות כה רבה של אנשים, האנגלית במקומות שונים בעולם אינה בעלת הבדלים משמעותיים, כך שמי שמדבר אנגלית יבין כל אדם אחר הדובר אנגלית, לא משנה מהו מוצאו והיכן למד אנגלית.

לכן האנגלית היא הנלמדת ביותר והמובנת מכול השפות האחרות. האנגלית שולטת בכל – באקדמיה ובמחקר, בעסקים, בפוליטיקה, ברפואה ובתעשיית התרופות, בבידור, בתעופה ובימאות, וכמובן גם באינטרנט ובתוכנה. אז איפה ואיך אפשר ללמוד אנגלית דרך האינטרנט?

לימוד אנגלית באינטרנט Lingolearn

לינגולרן הינו בית ספר לשפות בעל מערך לימודים רחב מאוד לשפה האנגלית. באתר יש מגוון קורסים מקוונים ללימוד עם מורים המיועדים במיוחד לישראלים ברמות שונות ולמטרות שונות. יש קורסים לרמות מתחילים, מתקדמים, אנגלית לעסקים, אנגלית לראיונות עבודה, לטיולים, ועוד. באתר תוכלו לקבל גם שיעור ניסיון חינם והמלצה למסלול המתאים לכם. כל הקורסים מועברים על ידי מורים מנוסים דוברי אנגלית שפת אם, כאשר כל תלמיד מקבל יחס אישי ואנושי לא משנה היכן הוא נמצא, כל עוד יש ברשותו מחשב עם אינטרנט. האתר מבטיח שהקורס שנבחר יעזור להגיע לרמות גבוהות בידע באנגלית.

TalkEnglish.com

אתר ללימוד אנגלית חינמי ובעברית, האתר שם דגש מיוחד על הדיבור עצמו והגברת הביטחון העצמי בתהליך, מה שבדרך כלל הכי קשה למי שלומד שפות. האתר מציג שיטה משלו ללימוד אנגלית, בשיטה זו קודם צריך ללמוד לקרוא, להקשיב ואז לדבר. לכן גם השיעורים שלהם נבנו בסדר מיוחד בהתאם לשיטה - "לחץ, הקשב וחזור". באתר תוכלו למצוא מאות שיעורי שמע יחד עם תמלול ותרגום. באתר קיימים גם טיפים לדיבור נכון ולמידה אפקטיבית, וקיימת גם האפשרות ללמוד אופליין.

No-English

אתר אינטרנט פשוט וקליל ללימוד אנגלית המאפשר לימוד בשפה העברית או בשפה הרוסית למי שיותר נוח. האתר מציע למידה עצמאית ובחינם, עם תוכנית לימודים מובנית של 11 יחידות לימוד, כאשר בכל יחידה יש מספר שיעורים. בכל שיעור יש סיכום של החומר הנלמד בו והסברים מפורטים על אוצר המילים שהיה בשימוש וכן חוקי הדקדוק, עם אופציות לשמע על מנת להבין ולתרגל את ההגייה. האתר מבטיח כי בסיום כל היחידות למשתמש תהיה שליטה בחוקי השפה ואף ירכוש ביטחון עצמי גם כדי לדבר.

Bonilmad

אתר ללימוד אנגלית בשפה העברית, ולו ערוץ YouTube נלווה עם קישור מהאתר. באתר ניתן למצוא סרטוני אנימציה עם הסברים על החוקים הבסיסיים של השפה האנגלית לשימוש נכון בה. הסרטונים, בהתאם למטרות האתר, הם נעימים לצפייה, בני דקות בודדות בלבד אך למרות זאת הם ברורים ומעמיקים כדי לא להסתבך בלימוד. כמו כן האתר כולל פתרונות למבחני בגרות ומבחני ידע. החומר הלימודי אינו רב, אך הוא מצוין לתרגל דקדוק ואוצר מילים בסיסי, ומשם קל יותר להתקדם ללימוד מעמיק יותר.

The Piece of English Cake

אתר כייפי בשפה העברית המיועד לילדים בעיקר. באתר יש קטגוריות רבות לדרכי לימוד השפה האנגלית: חלוקת אוצר מילים לקטגוריות, שיעורים בשלוש דרגות קושי שונות, משחקים ועוד. השיטה שלהם מתבססת על הדרכה פונטית המעניקה יתרון לילדים בלימודי השפה, שיטה זו מלמדת קישור בין הברות באנגלית לאותיות המייצגות אותן, לימוד שילוב עיצורים, צמדי מילים, משפחות מילים ועוד. כל שיעור מכיל נושא ודוגמאות ואפשר לבחור את קצב ההתקדמות לבד. אמנם מיועד לילדים אך גם מבוגרים, במיוחד בעלי ידע מועט ביותר באנגלית, יוכלו להתחיל עם האתר הזה ומשם להמשיך ללימוד מתקדם.

לינגוויסט

לינגוויסט מציעה שיטה משלה ללמוד אנגלית דרך האינטרנט, והיא כוללת את האופציה להוריד את התוכנה שלה גם לניידים וגם לטאבלטים. השיטה שלהם מבוססת על לימוד של מילים וביטויים שהוערכו סטטיסטית כנפוצים ביותר. התוכנה גם לומדת את המשתמש לפי התשובות שהוא עונה וכך עוקבת אחרי הלמידה שלו. תוכנת הלמידה הזו היא חינמית ובשלב ביטא אך כדי ללמוד דרכה אנגלית תצטרכו לשלוט באחת השפות המוצעות - גרמנית, רוסית או אסטונית.

אתר BBC

אתר מעולה, במיוחד לתרגול נכון ועשיר של השפה יחד עם התעדכנות באקטואליה והיכרות עם מובילי דעה עולמיים - הוא ללא ספק אתר ערוץ ה-BBC הבריטי. האתר מלמד אנגלית בחינם באמצעות שיעורי אודיו, וידאו וטקסטים. הוא מציע גם קורס מלא שהמיוחד בו הוא שאפשר גם ללמוד אותו בסדר שונה. באתר תמצאו גם סדרות דרמה באנגלית המיוחדות ללמידה, טיפים, הגייה נכונה וכמובן חדשות. עם זאת, חשוב לדעת אנגלית בסיסית על מנת להשתמש באתר זה ובאמצעותו לפתח את כישורי השפה האנגלית.

JamesESL English Lessons (engVid)

ערוץ YouTube עשיר במידע רב עם דגשים חשובים לשפה האנגלית מבית האתר engVid, כאשר ההסברים הם גם כן בשפה האנגלית. הערוץ מנוהל על ידי מורה קנדי בעל ניסיון עשיר בחינוך והוראת אנגלית לאוכלוסיות שונות ברחבי העולם. הסרטונים שלו לא ארוכים במיוחד, מסוכמים יפה מאוד ומובנים להפליא. צפייה בסרטונים ולמידה באמצעות הערוץ אמנם דורשת ידע בסיסי באנגלית, אבל השיעורים שיש שם עוסקים בנושאים רבים שמערכי לימודים רגילים רבים לא מזכירים.

Learn English with Emma [engVid]

ערוץ YouTube נוסף מבית engVid המציג את אמה המורה לאנגלית, למי שמעדיף או מעדיפה ללמוד עם מורה אישה. גם אמה הנה בעלת ניסיון רב בלימוד אנגלית לילדים ולמהגרים, הן באמצעות שיעורים כתובים והן דרך האינטרנט. בערוץ שלה ניתן למצוא הרבה סרטונים באנגלית פשוטה, שמלמדים חומר נוסף על השפה והדקויות שלה. השיעורים מגוונים ביותר החל משיחות מאוצר יומיומי בנושא אוכל ואפילו בחורים חתיכים, עד להסברים כיצד לכתוב מיילים באנגלית.

איך לבחור?

יש אתרים רבים ללימוד אנגלית באינטרנט, אם כי רובם מתבססים על שפות שונות מהעברית או לפחות אנגלית בסיסית. האתרים בעברית מאוד בסיסיים, אבל הם התחלה טובה להיכרות עם מילים וחוקים של השפה ולצעדים ראשונים. ללימוד מתקדם יותר צריך להחליט איזו שיטה הכי תתאים כדי להגיע לרמת אנגלית הרצויה, כמה זמן רוצים להשקיע ואיך ללמוד.
האנגלית היא שפה מאוד חשובה וידיעתה הינה קריטית לעשיית עסקים או לימודים אקדמיים, וכמובן מהיבטים חברתיים ולכל טיול במדינה זרה, ולכן אנחנו ממליצים ללמוד אותה היטב או לפחות להרחיב את השליטה בה באופן מתמיד.

Good Luck! - בהצלחה!
x

הדפסה google +1 - uk


שם מלא (אנגלית)
תאריך
טלפון
אימייל
טקסט חופשי:
תודה שהזנתם את הפרטים שלכם, אנו נחזור אלייכם בהקדם .